Pride 2021

הרצאות בגאווה

Female Presenter

TELLING OUR STORIES

With Pride

שבוע הגאווה הולך ומתקרב ו-LGBTech יצרה דרך משמעותית להביא ערך לארגון שלכם.ן - בנינו צוות ויצרנו הרצאות המותאמות לקהל העובדים.ות והמנהלים.ות שרוצים.ות להבין יותר טוב את הקהילה הגאה ואת צרכיה, האתגרים איתם הקהילה המגוונת מתמודדת וחשיבות השילוב בתעסוקה - ובכך לשפר את מידת השימור של המועסקים הלהט"ב בארגון.

 

למטה תמצאו מידע נוסף על המרצים.ות שלנו!

ההרצאות

 

לצאת מן הארון ב 1987. הקהילה ואני. מאז ועד עכשיו

אבי סופר

אתה

לשון פנייה

English, עברית

שפות

החוויה האישית שלי בתור גבר, גיי, נשוי לאישה ואב לשניים שיוצא מהארון בסוף שנות השמונים והופך לאקטיביסט בקהילת הלהט״ב - פוליטית ומקצועית.

במהלך ההרצאה אסקור נושאים כמו - איך נראתה משפחה להט״בית אז? לאן הגענו מאז ומה קרה בדרך?

ההרצאה שלי הועברה בשנים האחרונות לקהלים שונים ואני מתאים אותה לסוג וגודל הקהל.

אבי סופר, אומן ואקטיביסט. נשוי +2, יצא מהארון ב-1987 , כיהן כיו״ר האגודה למען הלהט״ב ויזם את מצעד הגאווה הראשון בתל אביב, לאחר מכן כיהן כיו״ר ארגון ״מעברים״ להעצמת הקשת הטרנסית בישראל ומאז עוסק .באקטיביזם להט"בי

גיוון מנצח: שיפור רווחיות ותהילת עולם

שירה קורמן

את

לשון פנייה

English, עברית

שפות

אתן לקראת אמצע יום עבודה במשרד, התקשרו מבית הספר בקשר לילדה "היא לא מרגישה טוב, תבואו לאסוף אותה". לפרטנרית שלכן יש יום עמוס, זה יום שגם ככה אתן בכוננות – הולכות מהר לבוסית: "חייבת לרוץ להוציא את הילדה, היא לא מרגישה טוב, אשתי לא פנויה היום..." והבוסית באמפתיה שרק הורות מבינות אומרת לך "רוצי! העיקר הבריאות" ואת – רצה.
למחרת בבוקר, הבוסית קוראת לכן למשרד ואומרת "שמעי, נראה לי לא מתאים שתגידי 'אשתי', החיים האישיים שלך פחות קשורים לעבודה ואת לא צריכה להזכיר אותם במשרד..."
תוכלו לדמיין מצב כזה? בטח תתהו אם זה מקרה שקרה מזמן...
זה מקרה שקרה לשירה בתחילת 2020.
שירה משלבת בהרצאתה חוויה אישית שלה כמנהלת ויועצת עסקית ומחקר של חברת McKinsey העוסק בשילוב וגיוון ואיך אלו משמרים לקוחות, משפרים רווחיות ומזניקים את מוניטין החברה.
*הטקסט נכתב בנקבה, אך פונה לכלל המגדרים

שירה קורמן היא יועצת עסקית המתמחה בייעול רווחיות ופעילה חברתית. ב-5 השנים האחרונות היא יועצת מכירה לבנקים, כאשר היא מייעלת מחלקות פיננסים ושירות לקוחות ואת שיתוף הפעולה ביניהן.
כשהיא לא בבנק, שירה היא מפתחת פרסונה ציבורית המלמדת עמידה מול קהל, פיצ'ינג אישי ועסקי ומתמקדת בנשים וקהילה הלהטב+.
בנוסף, מתנדבת וחברת דירקטוריון לשעבר ב"חוש"ן" כאשר משימתה העיקרית הייתה לבנות קשרי חוץ ולייצר הכנסה לעמותה ללא תלות בתרומות ובגורמים ממשלתיים.
בימים אלו שירה מייסדת את מועדון הדיבייט הראשון לקהילה הגאה (וחבריהן) על מנת לספק כלים רטוריים למלחמה בהומופוביה שבעתיד יוכלו גם להוביל את הקהילה לשיח וטרמינולוגיה של חקיקה פרו – להטב+ (שטרם נעשתה עד היום, כן, 2021) בישראל.

ממגדריות השפה לשינוי חברתי ומה הקשר בין גאווה להצלחה עסקית?

קול ל קולטון

Sold Out!

מעורבת

לשון פנייה

English, עברית

שפות

איך משפיעות התבניות החברתיות על אורח חיינו והאפקט החיובי על הקהילה במימוש עצמי מתוך חווית ביטחון. רוב חיי (37) הזדהיתי כא-בינארי הרבה לפני שהיה לזה שם, סיפור אישי מהגן ועד היום.

קיימת אפשרות להרצאה נוספת בשם ״סיפור אישי בגבולות השפה״: מרגע הלידה הוחלט עבורנו אם אנחנו בנים או בנות, אבל מה קורה כשהחוויה האישית אינה מתיישרת עם הנורמה?

קול ל קולטון, עוסק.ת בייעוץ וליווי תהליכי גיוון והכללה, מייסד.ת קהילת queeryourself חינוך דרך דוגמא אישית, יזמות אימפקט ואסטרטגיה לקידום שיח זהותי מגדרי כמרחב בטוח וליווי בתהליכי שילוב חברתיים בקהילה, במוסדות ובתאגידים.

קשת הזהויות-בין ישראל ללבנון

ג׳ונתן אלחורי

אתה

לשון פנייה

English, עברית

שפות

ההרצאה שלי נוגעת בסיפור חיי כבן למשפחת צד״ל שהיגרה לארץ בשנת 2001, היא משלבת בתוכה סיפור בריחה מארץ מולדתי באישון לילה דרך מדינה שלישית, הגעתי לישראל והכניסה המהירה שלי לתוך החברה הישראלית בשיאה של האינתיפאדה השנייה.

אני מספר על מסעי והמאבק לחיים עם כלל הזהויות הקיימות בי- לבנוני, ישראלי, נוצרי, בן למשפחת צד״ל, על סיפור יציאתו מהארון במשפחה נוצרית שמרנית והפעילות הציבורית אותה אני מוביל היום בזירה הבינלאומית והארצית.

ג׳ונתן אלחורי, סטודנט למדעי המדינה ותקשורת. הקים וניהל את פרוייקט המיעוטים בעמותת מילואימניקים בחזית משנת 2017-2020. פרוייקט המיעוטים איגד ערבים ישראלים, מוסלמים, נוצרים, בדואים, דרוזים כולל משתתפים מהקהילה הגאה, שיצאו להציג את פניה האמיתיים של החברה הישראלית בחו״ל כחלק מהמאבק בדה-לגיטימיזציה המתנהל נגד ישראל.
אלחורי שימש כדובר בהתנדבות עבור פורום גיוס העדה הנוצרית בין השנים 2013-2016. עם יציאתו מהארון, אלחורי התנדב בארגון הנוער הגאה והדריך את קבוצת קריות צעירה במשך כשנתיים והקים את מועדון הנוער הגאה באיגי בחיפה בשיתוף בית הקהילות.
אלחורי משמש כפרשן לנושא הקהילה הערבית במספר ערוצי תקשורת מרכזיים, כותב במאקו גאווה, מרצה במושא אנשי צד״ל- עבר, הווה ועתיד. בנוסף אלחורי מרצה בנושא שילוב החברה הערבית בתוך החברה הישראלית והגעתם למוקדי כוח כחלק בלתי .נפרד מהחברה הישראלית

היציאה מארון הקודש

תומו חן

אתה

לשון פנייה

עברית

שפות

הסיפור האישי שלי בתור גבר, הומו, דתי לשעבר.

הדרך ליוצא בשאלה צעיר רצופה מכשולים ומוקשים. הדרך ליוצא מהארון צעיר רצופה גם היא מכשולים ומוקשים.
עכשיו קחו את הדרכים האלו וחברו אותן יחד!

זאת הייתה הדרך שלי, פתלתלה, עקלקלה, ומאתגרת.


תומו בן 38 קופירייטר ואקטיביסט, בגיל 17 ברח מהקהילה והישיבה החרדית בה גדל. כיום פעיל חברתי בולט בקהילה הלהטבית ממקמי ארגון "הפנתרות הוורודות". בקיץ 2018 בעזרת מילים הוציא 100000 אשה ואיש מהפייסבוק אל הרחובות במחאה הלהטבית הגדולה ביותר בישראל.

הסיפור האישי שלי בתור מי שעשה את אחד ממסלולי החיים הקשים ושרד כדי לספר.
עד 2018 חייתי את חיי בשקט יחסי כבר לא הייתי "שורד" עבדתי התנדבתי הרגשתי שהצלחתי.
ואז במסגרת התנדבות במרכז הגאה בתוכנית מעבר לקשת. התוכנית שמחברת בין צעירים לקשישים להטבים, ככה הכרתי את סוניה, הקשישה הטרנסית ששינתה לי את מסלול החיים. באביב 2018 חלתה סוניה, מיד הבנתי שאין מי שיטפל בה ולכן לקחתי את האחריות הזאת על עצמי. לאחר ארבעה חודשים של טיפול יום יומי סוניה נפטרה אני לקחתי כמה ימים להתאבל.
המוות שלה הדליק אצלי את כל הנורות פתאום הבנתי את הקושי ואפליה שלהטבים עוברים במיוחד ברגעים שהם הכי חלשים. באותו רגע בעזרת מילים וחברים הצלחתי לגלגל את המחאה הלהטבית הגדולה ביותר בישראל.

הצלחה בזהויות שונות

ביאנקה לואיס

Sold Out!

את

לשון פנייה

English

שפות

ההרצאה שלי נוגעת בסיפור האישי, והמקצועי שלי בתור אישה, טרנסג׳נדרית, סטארטפיסית ועולה חדשה.

החל מתהליך ההתאמה המגדרית שלי וההשפעה של זה על הקריירה והמשפחה שלי ועד לנקודה בה החלטתי להשאיר את העברי מאחורי ולהתחיל מחדש.

אני סוקרת את האפליה הגלויה והמוסתרת בתהליכי הקבלה לעבודה והקידום בסטארטאפים בהם עבדתי - אני נוגעת בדברים שלעיתים חלקנו לא שמים לב אליהם אך הם משמעותיים, על העבודה כגבר לעומת העבודה כאישה. נסיים בחשיבות של מנטורים ומודלים לחיקוי ובצעדים האקטיביים שארגון וחברה יכולים לעשות.

ביאנקה לואיס, נולדה וגדלה ביוהאנסבורג, דרום אפריקה. היא למדה משפטים, ובהמשך עברה לעבוד במשרות ניהול בתאגידים בין-לאומיים. ביאנקה עלתה לארץ ב1997 ובעשור האחרון התמחתה בבניית צוותי מכירות בסטארט-אפים טכנולוגיים, ביניהם Logz.io שם עזרה להגדיל את החברה משווי של 5 מליון דולר ליותר מ300 מליון דולר תוך 3.5 שנים. כיום עובדת בתפקיד Chief Revenue Officer בחברת Opster (האדם הטרנס הראשון שהגיע למשרה בדרגה זו) ועובדת כ במספר סטארט-אפים. בנוסף, ביאנקה מכנהת כחברת דירקטוריון של LGBTech ודורגה ברשימת 30 המנהלים הגאים המובילים של דה-מרקר ב2020 וכן הופיעה בכתבת פרופיל של גלובס.
מהצד האישי, ביאנקה התמודדה והתגברה על מצבים רפואים מורכבים- היא הייתה בתרדמת, לאחר מכן מרותקת לכסא גלגלים יותר משנה, התאמה מגדרית (ובניית קריירה מחדש בתור "אדם שונה"), וגידול ילד לעולם כאם יחידנית.

להיות מיעוט בתוך מיעוט

מוחמד זועבי

אתה

לשון פנייה

עברית, English, عربى

שפות

ההרצאה שלי עוסקת בעיקר בסיפור האישי שלי, מהילדות, ליציאה מהארון, השירות צבאי ועד לפעילות החברתית שאני מקדם היום.

בנוסף, במהלך ההרצאה אני מציג את ההיסטוריה והמציאות הגיאו פוליטית של החברה הערבית דרך סיפורים אישיים של דמויות ציבוריות מהמשפחה שלי.

מוחמד זועבי הוא מרצה ופעיל חברתי. הוא משתמש ברשתות החברתיות על מנת לקדם סוגיות הנוגעות לאוכלוסייה הערבית בישראל וקהילת הלהט"ב המקומית. מוחמד נולד למשפחה ערבית מוסלמית מנצרת וגדל בנצרת עילית (לימים נוף הגליל). ב2014 הוא פרץ לתודעה הציבורית לאחר שהעלה סרטון בגנות חטיפת שלושת הנערים ובשל עיסוק פומבי בסוגיות שנויות במחלוקות, בעיקר בנושא היחסים בין יהודים לערבים בישראל. לאחר שסיים תיכון ולפני שירותו הצבאי בדובר צה״ל הוא עבר לירושלים, שם עשה שנת שירות ולאחר מכן עבד כשליח במשך מספר חודשים במחנה קיץ יהודי בארה״ב. כיום מוחמד מתגורר בתל אביב.

בין יציאה מלבנון ליציאה מהארון

אבי בוסקילה

אתה

לשון פנייה

עברית

שפות

ואז הגיעה מלחמת לבנון השניה.

הייתי קצין האג״מ של חטיבת הנחל, עם עומס פסיכי, עם אלפי חיילים ותחת ברדק פיקודי שלא הצליח להחליט דבר וחצי דבר, פקודות שהתחלפו תדירות, מבצעים שתוכננו ובוטלו וקטיושות וטילים כל הזמן ולכל כיוון.
ואני בתוך כל הסבך הזה מסתכל על עצמי במראה ושאלה אחת עוברת לי בראש - האם אני הולך למות בלי שחייתי את החיים שלי דקה אחת בלי לשקר? בלי להיות אני.
המחשבה הזו היתה מטלטלת, איך אפשר להסביר לעצמך או לתת תשובה.
מיד בתום המלחמה יצאתי הביתה ויצאתי מהארון.
חזרתי לנשום, חזרתי לחיות, נהיו לי חברים כמוני, שמבינים אותי, שאוהבים אותי. שמבינים את השפה שאני מדבר בה, אבל היציאה מן הארון לא מסתיימת אף פעם, בכל יום אני יוצא מהארון מחדש, עם חברים חדשים, בעבודה חדשה, בפגישות וכל פעם כזו מחזירה אותי לנקודת הפתיחה ומזכירה לי כמה טוב לחיות את החיים שלי כפי שבחרתי לחיות אותם, כמה טוב שיש לי קהילה לחלוק איתה סיפור ודרכה לספר את הסיפור שלי, סיפור של ילד מהגליל וההתבגרות שלו במדינת ישראל. עכשיו רגע לפני שבוע הגאווה אני שוב יוצא אל הציבור ומספר את הסיפור הזה, שלי ושלנו.

בן 45, יליד משמר הירדן (מושב בגליל העליון), גר בתל-אביב עם בן זוגו.
יועץ שיווק ואסטרטגיה, מחתן בחתונות אזרחיות במסגרת ארגון 'הויה'.
הוביל ארגונים משמעותיים בחברה הישראלית.
רס"ן במיל'

שאלות נפוצות

מי הם.ן המרצים.ות?


צוות המרצים.ות המקצועיים.ות שלנו הוא למעשה ייצוג מגוון הן של החברה הישראלית והן של הקהילה הלהט"בית והתמודדותה עם ההוויה הישראלית כיום. כולם.ן בעלי.ות סיפור חיים משמעותי וידע רב בתחומי הקהילה הגאה ומאבקיה - ההרצאות המפורטות לעיל הועברו בשנים האחרונות לקהל עובדים רחב, החל מארגונים ישראליים ועד לחברות הייטק בינלאומיות.
מה אורך ההרצאות?


אורך ההרצאה הוא 45 דק' + 15 דק' לשאלות
למי מיועדות ההרצאות?


ההרצאות מותאמות לכל סוג וגודל של חברה או תאגיד בישראל. ההרצאות מותאמות לקהל העובדים.ות והמנהלים.ות שרוצים.ות להבין טוב יותר את הקהילה הגאה ואת צרכיה, האתגרים איתם הקהילה המגוונת מתמודדת וחשיבות השילוב בתעסוקה - ובכך לשפר את מידת השימור של המועסקים הלהט"ב בארגון.
כמה עולה הרצאה?


מחיר ההרצאה עולה 2000 ש״ח, כש-1000 ש״ח הולכים למרצה ו-1000 ש״ח הולכים לתפעול השוטף שלנו כארגון לתועלת הציבור.

במידה ותרמו שנבוא אל המשרד שלכם, ייתכן ונגבה עלות נוספת שעליה נסכים מראש.
צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף.
למה זה חשוב?


שימור סביבה בה העובדים.ות יכולים.ות להביא את האני האמיתי שלהם.ן למקום העבודה, יוצרת ארגונים פרודוקטיביים יותר, צוותים מלוכדים יותר וקרקע פורה לרעיונות חדשניים - כל אלו משפיעים ישירות על רווחיות הארגון!
האם ההרצאות הן פיזיות או בזום?


ההרצאות יכולות להתקיים גם פיזית (לפי הנחיות התו הירוק) וגם בזום, לבחירתכם