מְרִימוֹת

תכנית המנטוריות הגאות

logo.png

תכנית המנטוריות של הארגון הוקמה על מנת להרים ולהעצים נשים גאות בשוק התעסוקה, ועל הדרך לבנות בו קהילה נשית גאה. התכנית מיועדת לסטודנטיות מכלל התחומים התעסוקתיים, ששואפות להיכנס לתהליך של ליווי אישי ומקצועי ממנטורית בכירה בשוק התעסוקה, שגם היא חלק מהקהילה.

המטרות שלנו

יצירת קשרים

בין דוריים בקהילה

חיזוק נשים

בתעסוקה

יצירת קהילה

לט"בית מקצועית

New Parents
Brainstorming

על המפגשים

תכנית הפיילוט תימשך כשישה חודשים, אשר במהלכם תתקיים פגישה של המנטורית והמנטי בתדירות של אחת לשבועיים. בנוסף, במהלך התוכנית יהיו כארבעה אירועים חברתיים- מקצועיים שמיועדים למשתתפות בתוכנית, חלקם יהיו פתוחים גם לנשים שלא לוקחות חלק בתוכנית אך כן ירצו לקחת חלק בקהילה. התוכן המקצועי שיועבר במפגשים יועבר על ידי המנטוריות עצמן לכלל המשתתפות.
תוכן המפגשים לא נקבע מראש אלא מוגדר על ידי המנטורית ועל ידייך, ובהתאם לתהליך ביניכן. חלק מהתהליכים יהיו מקצועיים ובהתאם הפגישות יתעסקו בכלים מקצועיים לתחום התעסוקה, ואחרים עשויים להיות גם בתחומים אישיים.
הפגישות יהיו פיזיות או וירטואליות, בהתאם להחלטת המנטורית. במידה והמפגש יהיה פיזי, על המנטי להגיע אל המנטורית ולא ההפך. המפגשים הפיזיים יתבצעו במקום העבודה של המנטורית.

על המנטוריות

Avatar 104
Teacher Helping Student

המנטוריות בתכנית הן נשים מקהילת הלט"ב שכבר ביססו קריירה ורזומה בתחומן. בין המנטוריות נמנות מנהלות ממגוון תחומים, יועצות, אקטיביסטיות מוכרות ועוד.
המנטורית לא בהכרח תהיה מתחום הלימודים שלך, אך יחד עם זאת, המנטורית כן תהיה בעלת ידע והיכרות עם התחום בו הצהרת כי ברצונך לעבור את תהליך המנטורינג.
חשוב להגיד- המנטורית לא כאן כדי למצוא לך עבודה בחברה שלה.
המנטורית כאן בשביל תהליך רחב יותר- היא כאן כדי להרחיב לך אופקים ולדעת לדייק אותך מקצועית ואישית בעיקר לטווח הארוך יותר. מטרת המנטורית היא לעורר בך השראה ולעזור לך בעזרת הניסיון האישי שצברה לאורך הדרך.
צוות התוכנית משקיע רבות בהבנת צרכייך מהתוכנית ומציאת המנטורית שתדע לעזור לך בתחום התעסוקה או בתחום האישי הספציפי שבו תרצי להתקדם.

 
 
Pride Flags

לתוכנית יכולה להירשם כל סטודנטית ששייכת לקהילה הגאה, בשנה ב' ומעלה, אשר לומדת במוסד המוכר ע"י המל"ג
מהמשתתפות בתוכנית נדרשת התחייבות להגיע לפגישות עם המנטורית בתדירות של פעם בשבועיים, ובנוסף להשתתף בכל ארבעת אירועי התוכנית, שתאריכיהם יפורסמו בעת סיום תהליך המיון.

תכנית המיון היא כזאת:

א. הגשת מועמדות

ב. מילוי שאלון אישי

ג. המתאימות יעברו ראיון אישי ע"י צוות התוכנית

ד. בדיקת התאמה למנטורית

חשוב לדעת כי תכנית זו הינה פיילוט, אשר מתקיימת באופן ניסיוני במתכונת משתתפות מצומצמת. בנוסף, אנו רוצים כי מאפייני המשתתפות יהיו רחבים ככל האפשר.
לכן, דעי כי גם במידה ולא תתחילי בתוכנית אין זה אומר דבר אישי עלייך, ובנוסף במידה והתוכנית תצליח יהיו מועדי הרשמה נוספים.

על המשתתפות והמיונים

חשיפה

אירוע

4.4.21

 
 
הרשמה לתכנית המנטוריות